Klimat Świąt

 Klimat Świąt

Święta to taki magiczny czas, pełen błysku, światła, pięknych dekoracji i efektowych elementów wystroju domu. Od zawsze lubię ten klimat Świąt moment przynoszenia do domu zielonego drzewka i przystrajania go najróżniejszymi błyszczącymi dodatkami. Od dwóch lat, mam już moje własne malutkie drzewko, w moim własnym malutkim mieszkanku. 🙂

 

.

Choinka żywa, czy sztuczna?

Staram się wybierać i kupować drzewko z korzeniem, aby móc je później zasadzić. Strasznie smuci mnie widok, nagich, opuszczonych drzewek przy blokach, śmietnikach i na balkonach.

.

Dekoracje choinkowe

W zeszłym roku wymyśliłam sobie przeźroczyste, szklane bombki. Takie też kupiłam na allegro i zawiesiłam na drzewku. Bombki są delikatne, bardzo cieniutkie, aż niewiarygodne, że są ze szkła. (Mąż mojej koleżanki, nie wierząc, że bombka jest szklana, ścisnął ją, żeby sprawdzić czy się ugnie. Tak, bombeczka wystrzeliła i rozprysnęła się po podłodze na kilkadziesiąt drobnych kawałków.)

Wśród moich dekoracji można znaleźć dużo ozdób z Pepco.

W tym roku postanowiłam moje bombki zmodyfikować. Powsadzałam do nich piórka, brokat, pyłek do paznokci, gwiazdki, perełki, cekiny oraz wycięte dziurkaczem śnieżynki. Efekt macie poniżej..

Świeczniki pochodzą z DUKA oraz IKEA

 

Powyższy post nie jest postem sponsorowanym.1 thought on “Klimat Świąt”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *